E-shop bižuterie Jewelton.cz - nejkrásnější Statement šperky

Jewelton je mladá značka, která se zaměřuje na moderní šperky současnosti. Nyní jsou to hlavně statement šperky, konkrétně statement náhrdelníky, statement náramky a náušnice. Bižuterii pod pojmem statement většinou hledáte barevné, moderní, poutající, zajímavé, nevšední či masivní náhrdelníky. Každý šperk, který nějak specificky vypadá, můžeme zařadit do konkrétní kategorie. Názvy kategorií jsou z angličtiny, jelikož tam je rozdělení náhrdelníků již běžně používané, ale v ČR tyto kategorie statement náhrdelníků nemají zatím své české ekvivalenty. Nabízíme vám bib náhrdelníky, choker náhrdelníky, chunky náhrdelníky, perlové náhrdelníky, klasické i zajímavé řetězy, fringe náhrdelníky, cluster náhrdelníky, sety náhrdelníků a náušnic a mnoho dalšího bude přibývat. Jaké konkrétní šperky řadíme mezi bib náhrdelníky nebo choker náhrdelníky najdete u každé naší kategorie, kde je vždy i stručně vysvětlený a popsaný daný druh náhrdelníku.

Bižuterie se stala v posledních letech velmi oblíbenou. Statement šperky se prodávají i v obchodech jako je H&M, Lindex, Zara aj. Tyto obchody vám vždy nabídnou okolo 5-10 statement šperků, z kterých si můžete vybrat a obohatit váš outfit. Avšak náš e-shop Jewelton vám nabízí jen v zimní kolekci přes 200 typů těchto náhrdelníků. Spoustu z nich nabízíme i v různých barvách, takže si můžete vybrat přesně ten, který vám bude zrovna nejvíce ladit s vaším outfitem a nejlépe splňovat vaše požadavky. Věříme, že náš bohatý výběr šperků uspokojí i ty náročnější z vás. Navíc všechny statement náhrdelníky budeme postupně fotit na modelkách s probíhajícími kolekcemi oblečení ve vašich oblíbených obchodech. Naším posláním je vám přinést inspiraci a rady, jak nejlépe skombinovat váš šatník a vaše šperky.

Doplňky, móda a zajímavé outfity jsou naší vášní a rádi bychom statement šperky vnesli do povědomí co nejvíce lidem. Jsou to jedinečné a nestárnoucí kousky vaší šperkovnice, které se hodí ke každé příležitosti jako je denní nošení, party, schůzka, ples, svatba i jako perfektní dárek pro každou ženu. Těšíme se na vaše názory, inspirace a komentáře.

Váš Jewelton