E-shop Jewelton.cz - Moderní šperky současnosti

Jewelton je mladá značka, která se zaměřuje na moderní šperky současnosti. Zaměřujeme se na to, co se aktuálně ve světě nosí, na to, co se nám líbí a hlavně na to, co se líbí Vám. U nás máte možnost rozhodnout o tom, z čeho se bude skládat náš sortiment. Nyní nabízíme ve stálé nabídce statement šperky, konkrétně statement náhrdelníky, dále kreativní ocelové Charm keeper náramky, které si můžete nakombinovat dle Vaší nálady a vkusu, drobné náramky z českých jabloneckých korálků, které působí hravě a mladistvě a dále také oblíbené šperky z přírodních minerálních kamenů jako je jaspis, růženín, které sluší každé ženě bez rozdílu věku. Šperky jsou často doplněny o zajímavé přívěsky, které jim dodají šmrnc. Naleznete u nás např. bižuterii, ocelové šperky, pozlacené šperky a šperky z přírodních materiálů. Šperky Jewelton vznikly na základě naší vášně, která se pojí ke šperkům obecně. Šperk je jedinečná ozdoba ženy, která nezná hranice kreativity. Věříme, že náš bohatý výběr šperků uspokojí i ty náročnější z vás.

Bižuterie se stala v posledních letech velmi oblíbenou. Statement šperky se prodávají i v obchodech jako je H&M, Lindex, Zara aj. Tyto obchody vám vždy nabídnou okolo 5-10 statement šperků, z kterých si můžete vybrat a obohatit váš outfit. Avšak náš e-shop Jewelton vám nabízí jen v zimní kolekci přes 200 typů těchto náhrdelníků. Spoustu z nich nabízíme i v různých barvách, takže si můžete vybrat přesně ten, který vám bude zrovna nejvíce ladit s vaším outfitem a nejlépe splňovat vaše požadavky. Věříme, že náš bohatý výběr šperků uspokojí i ty náročnější z vás. Navíc všechny statement náhrdelníky budeme postupně fotit na modelkách s probíhajícími kolekcemi oblečení ve vašich oblíbených obchodech. Naším posláním je vám přinést inspiraci a rady, jak nejlépe skombinovat váš šatník a vaše šperky.

Doplňky, móda a zajímavé outfity jsou naší vášní a rádi bychom statement šperky vnesli do povědomí co nejvíce lidem. Jsou to jedinečné a nestárnoucí kousky vaší šperkovnice, které se hodí ke každé příležitosti jako je denní nošení, party, schůzka, ples, svatba i jako perfektní dárek pro každou ženu. Těšíme se na vaše názory, inspirace a komentáře.

Těšíme se na vaše názory, inspirace a komentáře a přeje příjemný nákup!

Váš Jewelton