Nejnovější články o špercích

Vánoční dárek pro vás! Fashion řetízek zdarma!

V: Akce a slevy na šperky Komentářů: 0 Četlo: 2095

Všechny nás čekají Vánoce, tomu se nevyhneme nikdo :) My jsme si u nás řekli, že každého z vás, kdo u nás nakoupí nad 500 Kč (bez poštovného), dostane ještě navíc dárek! A dárkem je Fashion řetízek! Ještě neznáte Fashion řetízky? Čtěte dále ;)

Číst celý článek

PetraLovelyHair aneb váš beauty&fashion rádce

V: Statement šperky Komentářů: 0 Četlo: 3471

Každá mladá slečna, žena, která se u nás zabývá módou, kosmetikou, doplňky či recenzemi musí znát blogerku a vlogerku - Petru Vančurovou.

Číst celý článek

Náhrdelníky & Pretty little liars

V: Statement šperky Komentářů: 0 Četlo: 2547

Tak si Vám takhle trávím zimní odpoledne doma u televize a sleduju všechny ty seriály, Jak jsem poznal Vaší matku, Přátelé, Dva a půl chlapa, Pretty little liars (CZ Prolhané krásky) a na tom posledním mě něco zaujalo – ačkoli dějová linie a herecké výkony to teda moc nebyly Smajlíci na Facebook - Vysmiaty

Číst celý článek

Dárkový kupón na šperky ZDARMA

V: Akce a slevy na šperky Komentářů: 0 Četlo: 1932

Je nový rok a s novým rokem přicházejí slevy. I my pro Vás máme akční slevy na šperky a dárkové poukazy zdarma! Vybírat můžete z naší široké nabídky statement šperků. 

Číst celý článek

Proč je skladování šperků tak důležité?

V: Statement šperky Komentářů: 0 Četlo: 4210

Když už rády nakupujete bižuterii a konkrétně statement náhrdelníky, určitě víte, že bižuterie je křehká a náchylná na několik věcí. Na jaké věci a jak s nimi bojovat se dozvíte v tomto článku.

Číst celý článek

Rostoucí oblíbenost bižuterie

V: Statement šperky Komentářů: 0 Četlo: 1893

V posledních letech se bižuterie dere kupředu a začíná se jí zaobírat stále více žen. Drahé kovy, jako jsou zlato, stříbro a nebo chirurgická ocel, jsou oblíbené stále a vždy budou mít své příznivce. Bižuterie se dá stejně tak jako do světa šperků zařadit i do světa módy. Je to skvělý módní doplněk, který dokáže daleko více vystihnout povahu vašeho outfitu než kterýkoli jiný šperk. Možná je to i proto, že se dá skvěle skombinovat s různými materiály jako jsou látky, dřevo, plast, sklo i drahé kovy a kameny.

Číst celý článek

Druhy Statement náhrdelníků

V: Statement šperky Komentářů: 0 Četlo: 4263

V tomto článku se dozvíte, na jaké druhy se dělí náhrdelníky.
Číst celý článek

Kde se nachází kořeny bižuterie?

V: Statement šperky Komentářů: 0 Četlo: 2308

Slovíčko bižuterie je z francouzského slova bijouterie, což znamená šperk, galanterie nebo i jiné ozdobné oděvní doplňky. Bižuterie je vyráběná z kovů, skla, oranických materiálů, jako je kůže, usušené plody, dřevo. Vždy se bižuterie dělila, dle toho, z čeho se vyráběla na kovovou, skleněnou a od 20. století i plastovou.

Číst celý článek

Jak nosit váš statement náhrdelník?

V: Statement šperky Komentářů: 0 Četlo: 2163

Výhodou tohoto typu náhrdelníku je to, že ho můžete nosit úplně ke všemu. Avšak musíte skloubit to, kdy je to málo a kdy už je to moc. Ale holky, obecně platí, hlavně aby VY jste se cítily krásně.

Číst celý článek

Co je to vlastně Statement náhrdelník?

V: Statement šperky Komentářů: 0 Četlo: 2245

Co přesně statement náhrdelník dělá statement náhrdelníkem ?


Číst celý článek

Showing 1 - 10 of 10 items